Облыстық және аудандық мәслихат  депутаттарының 

сайлаушылар алдында есепті кездесулерінің 

 К Е С Т Е С І                                                                   

 

р/с

Аты жөні

Сайланған округі

Қызметі

Кездесу өтетін орындары

Кездесіу уақыты

1

Аяпов Қазбек

 

Оңғарбаев Имамадин –

№3 «Ауыл» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

№1 Абай

Зейнеткер

Жіңішкеқұм  а/о Атанши а/о

Қарақұм а/о

 Сазды а/о

 

 

15.11.2017ж Сағ. 11.00-де

15.11.2017ж Сағ. 16.00-де

16.11.2017ж Сағ. 11.00-де

16.11.2017ж Сағ. 16.00-де

 

2

Смағұлов Файзулла Дайрабайұлы

 

Оңғарбаев Имамадин –

№3 «Ауыл» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№2 Темірші

Арал орман шаруашылығы және жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемесінің директоры

Ақбай а/о

Аралқұм а/о

Қамыстыбас а/о

20.11.2017ж Сағ. 11.00-де

20.11.2017ж Сағ. 17.00-де

21.11.2017ж Сағ. 11.00-де

 

3

Шынжанов Қуаныш Аманжолұлы

 

Оңғарбаев Имамадин –

№3 «Ауыл» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

№3 Шижаға

Жеке кәсіпкер

Беларан а/о

Құланды а/о

Мергенсай а/о

Октябрь а/о

Сапақ а/о

 

22.11.2017ж Сағ. 11.00-де

22.11.2017ж Сағ. 16.00-де

23.11.2017ж Сағ. 11.00-де

24.11.2017ж Сағ. 11.00-де

24.11.2017ж Сағ. 16.00-де

 

4

Жалғасбаев Дайрабай Баймұратұлы

 

Оңғарбаев Имамадин –

№3 «Ауыл» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№4 Ақшатау

Жеке кәсіпкер

Бекбауыл а/о

Райым а/о

Аманөткел а/о

 

27.11.2017ж Сағ. 11.00-де

28.11.2017ж Сағ. 11.00-де

28.11.2017ж Сағ. 16.00-де

5

Прекеев Батырхан Орымбайұлы

 

Оңғарбаев Имамадин –

№3 «Ауыл» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№5 Дария

«Қуаныш» ЖШС директоры

Қосжар а/о

Жетес би а/о

Бөген а/о

Жаңақұрылыс а/о

Қаратерең а/о

 

29.11.2017ж Сағ. 10.00-де

29.11.2017ж Сағ. 16.00-де

04.12.2017ж Сағ. 11.00-де

30.11.2017ж Сағ. 16.00-де

30.11.2017ж Сағ. 11.00-де

6

Баймырзаев Жақып Әуесханұлы

 

Бедер Кәдірберген –

№2 «Алтықұдық» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№6 Жақсықылыш

«Аралтұз» АҚ ауысым шебері

Жақсықылыш кенті

 

 

05.12.2017ж Сағ. 11.00-де

 

7

Турахметов Базарбай Шөменұлы

 

Бедер Кәдірберген –

№2 «Алтықұдық» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№7 Әуезов

Сексеуіл кенті,

№ 177 орта мектебінің директоры

 

Сексеуіл кенті

0612.2017ж Сағ. 11.00-де

8

Кеулімжаев Мұхтар Куанышұлы

 

Бедер Кәдірберген –

№2 «Алтықұдық» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№8 Сейфуллин

«Қызылорда локомотив жөндеу депосы» филиалының «Қамқор-Локомотив» ЖШС директоры

Сексеуіл кенті, Қосаман а/о

 

 

07.12.2017ж Сағ. 11.00-де

07.12.2017ж Сағ. 17.00-де

 

 

9

Ізбасаров Әлібек Мырзаханұлы

 

Жұмашев Мейрамбек –

№1 «Арал» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№9 Зауыт

«Аудандық жастар ресурстық орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры

Арал қаласы

 Арал индустриалды- техникалық колледжі

 

 

 

08.12.2017ж Сағ. 15.00-де

 

 

 

10

Асанбаев Арғынбай Балпашұлы

 

Жұмашев Мейрамбек –

№1 «Арал» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№10 Дулатов

Арал аудандық денсаулық сақтау қызметкерлерінің кәсіподақ комитетінің төрағасы

Арал қаласы

№62 орта мектеп

 

 

 

11.12.2017ж Сағ. 16.00-де

 

11

 

№11 Мақатаев

 

Арал қаласы

№62 орта мектеп

№14 орта мектеп

 

 

 

 

 

12

Бисенбаев Темір Алдажұмаұлы

 

Жұмашев Мейрамбек –

№1 «Арал» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№12 Рысқұлов

«Арал су құрылысы» ЖШС директоры

Арал қаласы

№220 орт мектеп

 

 

 

12.12.2017ж Сағ. 17.00-де

 

13

Садуақасова Ақыл

 

Жұмашев Мейрамбек –

№1 «Арал» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№13 Жанқожа батыр

«Дархан» ЖШС директоры

Арал қаласы

«Дархан базары»

 

 

 

13.12.2017ж Сағ. 17.00-де

 

14

Мадинов Дәуренбек Жолдасұлы

 

Бедер Кәдірберген –

№2 «Алтықұдық» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№14 Әубәкіров

Аудандық мәслихаттың хатшысы

Арал қаласы

№83 орта мектеп

14.12.2017ж Сағ. 17.00-де

 

15

Жалғасбеков Жангелді Бозжігітұлы

 

Бедер Кәдірберген –

№2 «Алтықұдық» сайлау округінен облыстық мәслихаттың депутаты (келісімімен)

 

№15 Мұнай

«Қазмұнайгаз өнімдері» АҚ  МҚБ-нің менеджері

Арал қаласы

№262 мектеп-лицей

 

 

 

15.12.2017ж Сағ. 17.00-де

 

 

Аудандық мәслихаттың қорытынды есебі

 

16

Мадинов Дәуренбек Жолдасұлы

 

№14 Әубәкіров

Аудандық мәслихаттың хатшысы

Арал қаласы

Жыраулар үйі

20.12.2017ж Сағ 10.00-де

 

 

 

Ескерту: Арал аудандық мәслихаты  депутаттарының сайлаушылар алдындағы есеп беру кестесінде өзгерістер болуы мүмкін

             

 

Облыстық және аудандық мәслихат  депутаттарының 

сайлаушылар алдында есепті кездесулерінің  

КЕСТЕСІ

 

Р/с

Сайлау округінің атауы

Облыстық және аудандық мәслихат депутаттың

аты-жөні

Кездесу өткізілетін орын

Уақыты

Жауаптылар

1

 

 

 

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№ 14 Қожабақы сайлау округі

 

 

 

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Бекбауылов Бекқали

 

Өркендеу ауыл округі, ауыл клубы

07.11.2017ж.

10-00 сағ.

Н.Үргенішбай - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Бірлік ауыл округі, ауыл клубы

07.11.2017ж.

11-30сағ.

Б.Теміров - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Қожабақы ауылы, ауыл  клубы

07.11.2017ж.

14-30сағ.

Қ.Қуанғали - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Аранды елді мекені, мектеп

07.11.2017ж.

16-00 сағ.

 

//-//-//

2

 

 

 

 

 

 

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№15 Тәуке хан сайлау округі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Мешітбай Дөңес Кенжебайұлы

 

Бөзкөл ауыл округі, ауыл клубы 

 

07.11.2017ж.

18-00 сағ.

М.Қаниев - округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Лақалы ауылы, ауыл клубы

08.11.2017ж.

10-00 сағ.

Б.Қалымбетов – округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Тасарық ауыл округі, ауыл клубы

08.11.2017ж.

11-30 сағ.

Б.Қалымбетов – округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Кәукей ауылы, мектеп

08.11.2017ж.

15-00 сағ.

Б.Ізімқұл - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Ажар елді мекені, мектеп

08.11.2017ж.

17-30 сағ.

//-//-//

3

 

№ 4 Сұлутам сайлау округі

 

 

№11 Сырым батыр сайау округі

 

Өтеев Мнажадин Сражадинұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Ізмағамбетов Бауыржан Тәңірбергенұлы

 

Майлыбас ауыл округі,

ауыл клубы

09.11.2017ж.

10-00 сағ.

Қ.Жұбатқан - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

 

Сарбұлақ ауыл округі,

мектеп

09.11.2017ж.

16-00 сағ.

А.Қылышбаев - округ әкімінің Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

 

4

 

 

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№13 Бегім Ана сайлау округі

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Мәмбетжан Қасқырбек Өмірзақұлы

Майдакөл ауыл округі, ауылдық мәдениет үйі

10.11.2017ж.

10-00 сағ.

Ғ.Зинадинов-округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Ақжона ауыл округі, ауыл клубы

10.11.2017ж.

11-30 сағ.

А.Бөріқұлақов - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Алға ауыл округі, ауыл клубы

10.11.2017ж.

15-00 сағ.

А.Төлемісов-округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

5

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№10 Сырдария сайлау округі

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Әлімбай Қасқырбай Әлімбайұлы

Арықбалық ауыл округі, ауыл клубы

 

10.11.2017ж.

17-00 сағ.

С.Қуатов – округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

6

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№11 Сырым батыр сайлау округі

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Ізмағамбетов Бауыржан Тәңірбергенұлы

Көларық ауыл округі, ауыл клубы

10.11.2017ж.

18-00 сағ.

А.Ермахан - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

7

 

 

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№11 Сырым батыр сайау округі

 

 

 

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Ізмағамбетов Бауыржан Тәңірбергенұлы

 

 

Шәкен ауыл округі, ауыл клубы

 

11.11.2017ж.

11-00 сағ.

Т.Сермаханов - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

 

 

Шилі участогі

11.11.2017ж.

14-00 сағ.

  //-//-//

8

 

 

№ 6 Аранды сайлау округі

№12 Қ.Пірімов сайлау округі

 

 

 

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

 

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

 

Тапа участогі

11.11.2017ж.

15-30 сағ.

Б.Баймаханов - округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Қожақазған елді мекені

11.11.2017ж.

17-00 сағ.

//-//-//

 

9

 

 

 

№ 4 Сұлутам сайлау округі

 

№12 Қ.Пірімов сайлау округі

 

Өтеев Мнажадин Сражадинұлы

 

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

 

Қарашеңгел ауыл округі, ауыл клубы

 

13.11.2017ж.

10-00 сағ.

О.Жамшейітов-округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Құмжиек ауыл округі, мектеп

13.11.2017ж.

11-30 сағ.

Б.Баймаханов-округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

Басықара ауыл округі, ауыл клубы

13.11.2017ж.

15-00 сағ.

Ғ.Сейсенов - округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

10

№ 4 Сұлутам сайлау округі

 

 

№1 Қ.Рысқұлбеков

сайлау округі

Өтеев Мнажадин Сражадинұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Ізбасқанова Ляззат Шманқызы

Ғ.Мұратбаев ауыл округі, ауылдық мәдениет үйі

13.11.2017ж.

16-30 сағ.

А.Рыстығұл - округ әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

 

11

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№10 Сырдария сайлау округі

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Әлімбай Қасқырбай Әлімбайұлы

Сарыкөл ауыл округі, ауыл клубы

14.11.2017ж.

10-00 сағ.

Б.Еркусаев - округ әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

12

 

№ 5 Абай сайлау округі

 

№10 Сырдария сайлау округтері

Тілеп Ібайдулла Тілепұлы Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Коланова Жанат

Әлімбай Қасқырбай

Қазалы қаласы, қалалық мәдениет үйі

14.11.2017ж.

11-30 сағ.

Р.Ізтілеу - қала әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

13

№ 4 Сұлутам сайлау округі

 

 

 

№2 Қорқыт Ата сайлау округі

Өтеев Мнажадин Сражадинұлы

 

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Әліпбаев Талғат

Әзімжанұлы

№204 мектепте

14.11.2017ж.

15-00 сағ.

Ә.Әбиев - кент әкімі Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

14

№ 4 Сұлутам сайлау округі

 

 

№3 Қазбек би сайлау округі

 

Өтеев Мнажадин Сражадинұлы

 Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Қожалепесов Қуандық Бахытжанұлы

№ 70 мектепте

14.11.2017ж.

16-30 сағ.

//-//-//

15

№ 6 Аранды сайлау округі

 

№4 В.Счастнов  сайлау округі

Ерхатов Аманбай Елеуұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Орымбаев Арғын Қайырбайұлы

№ 266 лицей

14.11.2017ж.

18-00 сағ.

//-//-//

16

№ 5 Абай сайлау округі

 

№5 Әйтеке би сайлау округі

Тілеп Ібайдулла Тілепұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Имандосов Нұрлан Самұратұлы

Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі

 

15.11.2017ж.

10-00 сағ.

//-//-//

17

№ 5 Абай сайлау округі

№6 Төле би сайлау округі

Тілеп Ібайдулла Тілепұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Әліш Ғазиз Әлмәмбетұлы

№216 мектеп

15.11.2017ж.

11-30 сағ.

//-//-//

18

№ 5 Абай сайлау округі

 

№ 8 Т.Мұсабаев  сайлау округі

Тілеп Ібайдулла Тілепұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Сарабеков Әділбек Сербайұлы

№234 мектеп

15.10.2017ж.

15-00 сағ.

//-//-//

19

№ 4 Сұлутам  сайлау округі

 

 

№1 Қ.Рысқұлбеков

сайлау округі

Өтеев Мнажадин Сражадинұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Ізбасқанова Ляззат Шманқызы

№165 мектеп

15.11.2017ж.

16-30 сағ.

Ә.Әбиев - кент әкімі

Қ.Табынбаев – мәслихат аппаратының  бас маманы

20

 

№ 5 Абай  сайлау округі

 

№7 М.Шоқай сайлау округі

 

 

Тілеп Ібайдулла Тілепұлы

Назымбеков Күнтілес Айдарбекұлы

Орымбаев Самал Жумамуратович

//-//-//

№5 кәсіптік мектеп лицей

 

16.11.2017ж.

10-00 сағ.

//-//-//

«Гидростроитель»  мөлтек ауданы

 

16.11.2017ж.

11-30 сағ.

//-//-//

Ескерту:  Кездесулерге қажеттілігіне қарай  дербес бөлімдер және салалық мекеме  басшылары қатыстырылады            

 

Жалағаш аудандық мәслихатының атқарған жұмысы, оның тұрақты  комиссияларының қызметі туралы  халық алдында мәслихат

 депутаттарының есеп беру

 К Е С Т Е С І

р/с

Елді мекен  атауы

Кездесу күні

Жауапты

1

Аққыр

20.11.2017ж.

Сағ:10-00

М.Еспанов

Ә.Бекжанов

2

Жаңаталап

20.11.2017 ж.

Сағ:11-30

М.Еспанов

Ә.Бекжанов

3

Мақпалкөл

20.11.2017ж.

Сағ:15-00

М.Еспанов

Ә.Бекжанов

А.Қыпшақбаев

4

Таң

21.11.2017 ж.

Сағ:10-00

М.Еспанов

Е.Абдіқадыров

5

Бұқарбай батыр

21.11.2017 ж.

Сағ:12-00

М.Еспанов

К.Сүлейменов

Е.Абдіқадыров

6

Ақсу

21.11.2017 ж.

Сағ:15-00

М.Еспанов

К.Сүлейменов

7

Мырзабай ахун

22.11.2017 ж.

Сағ:10-00

М.Еспанов

Ә.Нұржан

8

Мәдениет

22.11.2017 ж.

Сағ:11-30

М.Еспанов

А.Қыпшақбаев

Ә.Нұржан

9

Аққұм

22.11.2017 ж.

Сағ:15-00

М.Еспанов

Ә.Нұржан

Т.Төлегенов

10

Жаңадария

23.11.2017 ж.

Сағ:10-00

М.Еспанов

М.Жаманов

11

Ақарық

23.11.2017 ж.

Сағ:12-00

М.Еспанов

М.Жаманов

12

Еңбек

23.11.2017 ж.

Сағ:15-00

М.Еспанов

Т.Төлегенов

13

Қаракеткен

24.11.2017ж.

Сағ:10-00

М.Еспанов

М.Құлболдиев

14

Шаменов

24.11.2017ж.

Сағ:11-30

М.Еспанов

М.Құлболдиев

15

Жалағаш кенті

24.11.2017 ж.

Сағ.16-00

М.Еспанов

Қ.Мұстафаева

Р.Алиева

Е.Бақбергенұлы

А.Махатова

Ескерту: кездесулерге облыстық мәслихат депутаттары Р.Байназарова  және

                 И.Шағыртаев қатысады.

 

 

Қызылорда облыстық және Қармақшы аудандық мәслихат депутаттарының өз сайлау округтері

бойынша сайлаушылармен кездесу кестесі

(2017 жыл 13-24 қараша)

 

Р/с

Тегі, аты-жөні

Округтің

атауы

Атқаратын

қызметі

Кездесу өткізетін күні және уақыты

Кездесу өткізетін орны

1.

Дәуленбаев Әнуар

 

 

 

Қаржаубаев Алмасбек Жұбанұлы

№ 8

Төретам

 

 

№ 8

Аэропорт

Нұр Отан» партиясы Байқоңыр қаласы филиалы төрағасының  бірінші орынбасары

 

Қармақшы аудандық емханасының тіс дәрігері

24 қараша Жосалы кенті сағ.15:00

 

 

 

 

 

№ 30 орта мектеп

 

 

 

 

2.

Уйреков Кенжебек

 

 

 

Рзалиев Еркин Оразалиевич

№ 9

Байқоңыр

 

 

№ 5

Қараөзек

Байқоңыр қаласы «Евразия» сауда орталығының бас директоры

 

ФГУП ЦЭНКИ Байқоңыр қалалық филиалында жолаушылар тасымалы

бөлімінің бастығы

17  қараша Байқоңыр қаласы сағ.15:00

 

 

 

 

«Евразия» сауда орталығы

 

 

 

3.

Әбдікәрімов Шакизада Өтетілеуұлы

 

 

Ералиев Төлеу Айманұлы

№7

Жосалы

 

 

№ 3

Жаңажол

«Қоғам газеті» ЖШС директоры

 

 

 

«Жаңажол» ЖШС бас агрономы

22  қараша Жосалы кенті сағ.15:00

 

 

 

 

Аудандық мәдениет үйі

 

 

 

 

 

Алтыншы шақырылған Сырдария аудандық және облыстық мәслихат

депутаттарының өз сайлаушыларының алдында есеп беру

КЕСТЕСІ

(2017 жыл, қараша)

 

р/с

Сайлау округі

Депутаттың тегі, аты-жөні

Күні

Уақыты

Өтетін орны

1

№13 Айдарлы с/о,

Айдарлы ауылы,

 

Жетікөл ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Налибаева Жаннат Маделхановна

15.11.2017 ж.

сағ. 0930- да

 

 

сағ. 1030- да

Ауылдық клуб;

 

 

Ауылдық клуб

2

№12 Аманкелді с/о,

Аманкелді ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Абдукаликов Иса Жакипович

сағ. 1200- де

Мәдениет үйі

3

№1 Бесарық с/о,

Бесарық ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Сейтмұратов Оразбек Ешмаганбетович

сағ. 1500- де

Мәдениет үйі

4

№2 Қоғалыкөл с/о,

Қоғалыкөл ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Каюпов Сламбек Шахапович

сағ. 1630- да

Ауылдық клуб

5

№8 Шіркейлі с\о,

Шіркейлі ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

16.11.2017 ж.

сағ. 0930- да

Мәдениет үйі

6

№9 Н.Ілиясов с/о,

Н.Ілиясов ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Ералиев Дархан Жұмашұлы

сағ. 1200- де

Мәдениет үйі

7

№10 Шаған с/о,

Шаған ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Қадыров Бердібек

сағ. 1500- де

Мәдениет үйі

8

№11 Ақжарма с/о,

Ақжарма ауылы

Нұрымбетов Жанарбек Сражұлы

обл. мәслихат депутаты,

Бисенов Марат Алдабергенұлы

сағ. 1630- да

Ауылдық клуб

9

№3 Бидайкөл с/о,

Тоқмағанбетов а/о,

 

О.Мәлібаев ауылы

Есенов Расул Әбутәліпұлы

обл. мәслихат депутаты,

Әжікенов Ержан Ертарғынұлы

17.11.2017 ж.

сағ. 0930- да

 

 

сағ. 1030- да

Ауылдық клуб; 

 

 

Ауылдық клуб

10

№7 Қабылкөл с/о,

С.Сейфуллин ауылы

 

Қалжан ахун ауылы

Есенов Расул Әбутәліпұлы

обл. мәслихат депутаты,

Есназар  Бағдат Мансурұлы

сағ. 1130-да

 

 

сағ. 1500- де

Ауылдық клуб;

 

 

Ауылдық клуб

11

№4 Жамбыл с/о

Есенов Расул Әбутәліпұлы

обл. мәслихат депутаты,

Жақыпов Ержан Төлепбергенұлы

сағ. 1600-де

Кент мәдениет үйі

12

№5 Ә.Тәжібаев с/о

Есенов Расул Әбутәліпұлы

обл. мәслихат депутаты,

Жақып Еркебұлан Төлепбергенұлы

13

№6 Мұратбаев с/о

Есенов Расул Әбутәліпұлы

обл. мәслихат депутаты,

Жумабаев Жумабек Ашимович

 

№1 Бесарық с/о,

Іңкәрдария ауылы

Есенов Расул Әбутәліпұлы

обл. мәслихат депутаты,

Сейтмұратов Оразбек Ешмаганбетович

20.11.2017 ж.

сағ. 1030-да

Ауылдық клуб;

 

Аудандық мәслихат аппаратының байланыс телефондары: 21-0-57, факс: 21-5-44. 

Е-mail: syrdmasliha@mail.ru

 

 

                                                                          

Қызылорда облыстық,  қалалық мәслихат депутаттарының сайланған округтеріндегі                                             

 сайлаушылар алдында есепті кездесулерінің кестесі

           

Сайланған округтің атауы

Депутаттың аты-жөні

Кездесу өткізілетін орны

Кездесу өткізілетін уақыты (күні, сағаты)

1.

№ 14 «Қызылжарма»

Облыстық мәслихат депутаты

ҚҰТТЫҚОЖАЕВ

Ибайдулла Дүйсенбайұлы

 

 

 

№144 орта мектеп

(Қызылжарма а.о.)

 

 

2017 жылғы 14 қараша

сағат 16.00

2.

№ 1 «Қызылжарма»

Қалалық мәслихат депутаты

ЖАҚСЫЛЫҚОВ

Ғалымбек Жақсылықұлы

 

3.

№ 14 «Қызылжарма»

Облыстық мәслихат депутаты

ҚҰТТЫҚОЖАЕВ

Ибайдулла Дүйсенбайұлы

 

 

 

№10 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 14 қараша

сағат 11.00

4.

№ 2 «Ғарышкер»

Қалалық мәслихат депутаты

БАЙТІЛЕС

Ержан Айтөреұлы

 

5.

№ 15 «Ғарышкер»

Облыстық мәслихат депутаты

ӘЛІМҚҰЛОВ

Темірхан Мәлікұлы

 

 

 

№ 222 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 13 қараша

сағат 16.00

6.

№ 3 «С.Торайғыров»

Қалалық мәслихат депутаты

ПАЗЫЛОВ

Сәбит Бексеитұлы

 

 

7.

№ 15 «Ғарышкер»

Облыстық мәслихат депутаты

МАХАШОВ

Бағдаулет Еркінбекұлы

 

 

 

№253 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 14 қараша

сағат 11.00

8.

№ 4 «Абай»

Қалалық мәслихат депутаты

НАҚЫП

Әнуар Мәуленұлы

 

 

9.

№ 16 «Пролетар»

Облыстық мәслихат депутаты

ЖАНСАҚАЛОВ

Әбдімәжит Әлмағанбетұлы

 

 

 

 

№261 орта мектеп

 

 

 

 

2017 жылғы 14 қараша

сағат 16.00

10.

№ 5 «Әл-Фараби»

Қалалық мәслихат депутаты

ИБРАЕВ

Нұрболат Балтабайұлы

 

 

11.

№ 16 «Пролетар»

Облыстық мәслихат депутаты

ЖАНСАҚАЛОВ

Әбдімәжит Әлмағанбетұлы

 

 

 

 

№43 орта мектеп

 

 

2017 жылғы 14 қараша

сағат 11.00

12.

№ 6 «Мұнайшы»

Қалалық мәслихат депутаты

МАҚАШОВ

Талғат Бақытбекұлы

 

 

13.

№ 18 «Батыс»

Облыстық мәслихат депутаты

КЕНЖЕБАЕВ

Темірхан Бердәліұлы

 

 

 

 

№136 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 14 қараша

сағат 16.00

14.

№ 7 «Ақмешіт»

Қалалық мәслихат депутаты

Ерназаров

Кайрат Шаршыбекұлы

 

15.

№ 18 «Батыс»

Облыстық мәслихат депутаты

КЕНЖЕБАЕВ

Темірхан Бердәліұлы

 

 

 

 

№211 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 15 қараша

сағат 11.00

 

№ 8 «Мерей»

Қалалық мәслихат депутаты

КӘРІМБАЕВ

Мұхиджан Исмаилұлы

 

16.

№ 20 «Төлебаев»

Облыстық мәслихат депутаты

МАХАМБЕТОВ

Асқар Аралбайұлы

 

 

 

№1 орта мектеп

 

 

2017 жылғы 15 қараша

сағат 16.00

17.

№ 9 «Қорқыт ата»

Қалалық мәслихат депутаты

МАМПАЕВ

Әжібек Алғашбекұлы

 

18.

№ 19 «Теміржол»

Облыстық мәслихат депутаты

АРЫСБАЕВ

Аманкелді Қонысбайұлы

 

 

 

 

№217 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 15 қараша

сағат 11.00

19.

№ 10 «Теміржол»

Қалалық мәслихат депутаты

АХАТОВ

Нұржан Сәбитұлы

20.

№ 19 «Теміржол»

Облыстық мәслихат депутаты

АРЫСБАЕВ

Аманкелді Қонысбайұлы

 

 

 

№5 орта мектеп

 

 

2017 жылғы 13 қараша

сағат 10.00

21.

№11 «М.Мәметова»

Қалалық мәслихат депутаты

БОХАНОВА

 Роза Аяғанқызы

 

22.

№ 20 «Төлебаев»

Облыстық мәслихат депутаты

МАХАМБЕТОВ

Асқар Аралбайұлы

 

 

 

 

№ 171 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 15 қараша

сағат 16.00

23.

№ 12 «Орталық»

Қалалық мәслихат депутаты

ЛИ

Илларион Гукхенович

 

24.

№ 17 «Мектеп»

Облыстық мәслихат депутаты

БИСЕНОВ

Қылышбай Алдабергенұлы

 

 

 

 

№235 орта мектеп

 

2017 жылғы 21 қараша

сағат 11.00

 

25.

№ 13 «Яссауи»

Қалалық мәслихат депутаты

ҚОЖАНИЯЗОВА

Ләйлә Ақбергенқызы

 

 

2017 жылғы 16 қараша

сағат 11.00

26.

№ 17 «Мектеп»

Облыстық мәслихат депутаты

БИСЕНОВ

Қылышбай Алдабергенұлы

 

 

 

 

№7 орта мектеп

 

2017 жылғы 21 қараша

сағат 16.00

 

 

№ 14 «Шұғыла»

Қалалық мәслихат депутаты

БИХОЖАЕВА

Сәрсенкүл Байдешқызы

 

 

2017 жылғы 16 қараша

сағат 16.00

27.

№ 21 «Ғ.Мұратбаев»

Облыстық мәслихат депутаты

МАХАШОВ

Бағдаулет Еркінбекұлы

 

 

 

 

№12 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 16 қараша

сағат 11.00

28.

№ 15 «Ғ.Мұратбаев»

Қалалық мәслихат депутаты

ӘБДІРАХМАНОВ

Шәріп Әкбарұлы

 

29.

№ 22 «Аманкелді»

Облыстық мәслихат депутаты

БАЙҚАДАМОВ

Наурызбай Сейтқалиұлы

 

 

 

№101 орта мектеп

 

 

 

2017 жылғы 16 қараша

сағат 16.00

30.

№ 16 «Сәулет»

Қалалық мәслихат депутаты

ЖАРАСБАЕВ

Жасұлан Бақытұлы

 

31.

№ 22 «Аманкелді»

Облыстық мәслихат депутаты

БАЙҚАДАМОВ

Наурызбай Сейтқалиұлы

 

 

 

№218 орта мектеп

(Ақжарма а.о.)

 

 

2017 жылғы 17 қараша

сағат 11.00

32.

№ 17 «Арай»

Қалалық мәслихат депутаты

ОРЫНБАСАРҰЛЫ

Қайрат

 

33.

№ 23 «Тасбөгет»

Облыстық мәслихат депутаты

НҰРЫМБЕТОВ 

Жорабек Ибрагимұлы

 

 

 

№189 орта мектеп

(Белкөл кенті)

 

 

2017 жылғы 17 қараша

сағат 16.00

34.

№ 18 «Наурыз»

Қалалық мәслихат депутаты

СҮЙІНТАЕВ

Алтынбек Туғанбекұлы

 

35.

№ 23 «Тасбөгет»

Облыстық мәслихат депутаты

НҰРЫМБЕТОВ 

Жорабек Ибрагимұлы

 

 

 

№ 11 орта мектеп

(Тасбөгет кенті)

 

 

2017 жылғы 16 қараша

сағат 11.00

36

№ 19 «Тасбөгет»

Қалалық мәслихат депутаты

ЫСҚАҚОВ

Бақдәулет  Құлбекұлы

 

 

 

 

Шиелі аудандық мәслихат депутаттарының сайлаушылар алдында есеп беру

К    Е   С   Т   Е   С   І

 

№ р/с

Ауылдық округтер

Уақыты

Сайланған депутат

Өткізілетін орны

Жауапты

 

07.11.2017 жыл

1

Қоғалы ауылдық округі

сағ:10.00

Т.Шаутай

А.Әбдіқадырова

№228 орта мектебі.

Акт залы

Д.Насибеков

А.Рсымбетова

2

Тартоғай ауылдық округі

сағ:11.30

Т.Шаутай

М.Дүйсенов

Ш.Есенов көшесі №16

Клуб үйі

Д.Сүйіндік

А.Рсымбетова

3

Майлытоғай ауылдық округі

сағ:14.00

Т.Шаутай

А.Әбдіқадырова

«№141 К.Сабиров» атындағы орта мектебі. Акт залы

Қ.Асанов

А.Рсымбетова

4

Сұлутөбе ауылдық округі

сағ:15.30

Т.Шаутай

А.Әбдіқадырова

Достық көшесі №7

Ауылдық мәдениет үйі

Қ.Маматов

А.Рсымбетова

 

08.11.2017 жыл

1

Талаптан ауылдық округі

сағ:10.00

Т.Шаутай

М.Дүйсенов

Балаби көшесі №10

Ауылдық мәдениет үйі

Ә.Ахметов

2

Бәйгекұм ауылдық округі

сағ:11.00

Т.Шаутай

М.Дүйсенов

Абай көшесі №1

  Клуб үйі

М.Жүсіп

Ә.Ахметов

3

Жөлек ауылдық округі

сағ:12.30

Т.Шаутай

М.Дүйсенов

Қожабеков көшесі №1

Ауылдық мәдениет үйі

Б.Сахов

Ә.Ахметов

4

Ортақшыл ауылдық округі

сағ:14.30

Т.Шаутай

М.Дүйсенов

№150 қазақ орта мектебі.

Акт залы

Ж.Ноғайбаев

Ә.Ахметов

5

Иіркөл ауылдық округі

сағ:16.00

Т.Шаутай

Қ.Шәукебаев

Ы.Жахаев көшесі №58

Ауылдық мәдениет үйі

С.Монтаев

Ә.Ахметов

6

Жаңатұрмыс ауылдық округі

сағ:17.15

Т.Шаутай

Қ.Шәукебаев

Асанов көшесі №1

Ауылдық мәдениет  үйі

М.Қазыбай

Ә.Ахметов

 

09.11.2017 жыл

1

Алмалы ауылдық округі

сағ:10.00

Р.Искакова

П.Маханбет

Байтұрсынов көшесі №4

клуб үйі

Б.Баймағанбетов

Қ.Рахманбердіұлы

2

Ақтоған ауылдық округі

сағ:11.00

Р.Искакова

П.Маханбет

Абай көшесі №13

клуб үйі

Ө.Әбдікәрімов

Қ.Рахманбердіұлы

3

Телікөл ауылдық округі

сағ:14.00

Р.Искакова

П.Маханбет

Жұматов көшесі №36

клуб үйі

Ә.Сәрсенбаев

Қ.Рахманбердіұлы

4

Бестам ауылдық округі

сағ:15.30

Т.Шәутай

Ә.Мақұлбеков

№205 қазақ орта мектебі.

Акт залы

Ғ.Ыханов

Қ.Рахманбердіұлы

5

Жуантөбе ауылдық округі

сағ:17.00

Р.Искакова

Ә.Мақұлбеков

Исмайлов көшесі №40

Ауылдық мәдениет үйі

Ә.Бегайдаров

Қ.Рахманбердіұлы

 

10.11.2017 жыл

1

Жиделі ауылдық округі

сағ:10.00

Р.Искакова

Б.Аширбеков

Есабыз көшесі №34

«№206 Жиделіарық орта мектебі» Акт залы

Д.Шакиров

Қ.Рахманбердіұлы

2

Еңбекші ауылдық округі

сағ:11.15

Р.Искакова

Б.Аширбеков

Б.Оразов көшесі №16

Ауылдық мәдениет үйі

Б.Омаров

Қ.Рахманбердіұлы

3

Керделі ауылдық округі

сағ:14.00

Р.Искакова

Б.Аширбеков

Н.Бегежанов көшесі №9

Ауылдық мәдениет үйі

Ф.Ержан

Қ.Рахманбердіұлы

4

Төңкеріс ауылдық округі

сағ:15.30

Р.Искакова

Д.Жұмбеков

Сейфуллин көшесі н/з

  Клуб үйі

М.Әшірбеков

Қ.Рахманбердіұлы

5

Ақмая ауылдық округі

сағ:17.00

Р.Искакова

Д.Жұмбеков

Абай көшесі №5

Клуб үйі

Ж.Арысланов

Қ.Рахманбердіұлы

 

14.11.2017 жыл

1

Қарғалы ауылдық округі

 

сағ:10.00

Р.Искакова

Н.Палымбет

«№241 Қ.Әбдіқадыров атындағы орта мектебі».

Б.Райымбеков

Қ.Рахманбердіұлы

2

Гигант ауылдық округі

 

сағ:12.00

Р.Искакова

Н.Палымбет

М.Шоқай көшесі №82

Ауылдық мәдениет үйі

Қ.Қалиев

Қ.Рахманбердіұлы

3

 

 

Шиелі кенті

 

сағ:16.00

Қ.Қасымов

Н.Әмір

А.Маманова

Е.Жеңсікбаев

Ә.Абдуллаев

Н.Көпенов

 

«Бұдабай»  атындағы мәдениет үйі

Ғ.Аманжолов

Мәслихат аппараты